Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Lędzin - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom z piwnicą Trzebiatów

Trzebiatów(Lędzin + 13 km)

930 000 zł225 m² 4 133,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 441 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 150 m2 znajdujący się w spokojnej, przyjemnej okolicy blisko Trzebiatowa, 8 kilometrów. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Norwida

Centrum,Kamień Pomorski(Lędzin + 23 km)

649 000 zł200 m² 3 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:234 m²

Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w centrum Kamienia Pomorskiego, położony przy cichej uliczce. Dom składa się z trzech kondygnacji i ma 156 m2 powierzchni użytkowej, stoi na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rewal

Rewal(Lędzin + 4 km)

4 050 000 zł248 m² 16 330,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 826 m²

Rewal. Rezydencja nad morzem Nadmorska rezydencja, wybudowana kilka lat temu jako spełnienie marzeń o komfortowym miejscu służącym rodzinnym spotkaniom i relaksującym urlopom. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski(Lędzin + 23 km)

1 800 000 zł253,52 m² 7 100,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 506 m²

Oferujemy na sprzedaż dom na dużej (3506 m2) działce. Idealny na mieszkanie uraz działalność usługową lub magazynową. Budynek o powierzchni użytkowej 253,5 m2, dwukondygnacyjny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski(Lędzin + 23 km)

1 650 000 zł250 m² 6 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 876 m²

Uwaga: pozwolenie na produkcję miodu pitnego alkoholowego(trójniak) Wyjątkowa nieruchomość z pasieką, sklepem i domem gotowym do zamieszkania tylko 15 km od Morza Bałtyckiego! = Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świeszewo

Świeszewo(Lędzin + 23 km)

989 000 zł150 m² 6 593,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Komfortowy dom w malowniczej okolicy Świeszewo koło Gryfic Cena: 989 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Rewal

Rewal(Lędzin + 4 km)

1 749 000 zł124 m² 14 104,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 741 m²

Przedmiotem oferty jest nieruchomość o całkowitej powierzchni 124m2, położona na działce o powierzchni 1741m2 w Rewalu. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   .

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Reja

Kamień Pomorski(Lędzin + 23 km)

285 000 zł70 m² 4 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:410 m²

Oferujemy na sprzedaż domek całoroczny znajdujący się na działce rod w Kamieniu Pomorskim, jedynie 10 min jazdy od morza. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kamień Pomorski

Centrum,Kamień Pomorski(Lędzin + 23 km)

990 000 zł194 m² 5 103,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest nowoczesny dom jednorodzinny położony w spokojnej miejscowości Buszęcin. Zaledwie 5 minut jazdy od powiatowego miasta Kamień Pomorski Oglądanie umawiaj telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Nad Zalewem

Dziwnówek(Lędzin + 18 km)

6 500 000 zł813,40 m² 7 991,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:26

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowy obiekt mieszkalno-apartamentowy o pow. całkowitej 813,4 m2, położony na pięknie zagospodarowanej działce o pow. ok. 2600 m2 przy Zatoce.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Lędzin

Lędzin,zachodniopomorskie

365 000 zł55 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

NA sprzedaż dom W zabudowie szeregowej 3 km od niechorza.! ostatni dom, środkowy! Nieruchomość 55 m2 składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - łazienka poddasze - 2 pokoje -.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij